Hakkımızda

Sitemiz, insanların herhangi bir söylemin hakaret içerip içermediğini öğrenmelerine yardımcı olan bir platformdur. Söylem, herhangi bir kişi veya grup için aşağılayıcı, saygısızlık edici veya saldırgan olduğunda, bu tür bir davranış hakaret olarak kabul edilir.

Sitemiz, ziyaretçilere hakaret içerip içermediğini öğrenmeleri için doğru ve tarafsız bir değerlendirme sunmaktadır. Burada yer alan bilgiler, sadece hakaret içerip içermediğini değerlendirmek amacıyla sağlanır ve herhangi bir kişi veya grubun itibarını etkilemek veya zarar vermek için kullanılmaz.

Bizim amacımız, insanların doğru ve açık bir şekilde bilgilendirilmesi ve hakaret içeren söylemlere maruz kalmalarını engellemektir. Sitemizi kullanarak, insanlar hakaret içeren söylemlere karşı önlem alarak kendilerini koruyabilirler.

Sitemizde yer alan bilgiler, uzman bir ekip tarafından doğru ve tarafsız bir şekilde değerlendirilir. Ancak, herhangi bir kişi veya grup tarafından yapılan hakaret iddiaları hakkında karar verme yetkimiz yoktur. Sadece, hakaret içerip içermediğini belirlemeye çalışıyoruz.

Bizimle iletişime geçerek veya sitemizde yer alan herhangi bir içerikle ilgili olarak herhangi bir sorunuz veya şikayetiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.